ERZ-VA5D151
Product Categories
Kailiyuan Electronic Technology (shenzhen) Co., Ltd.
Contact Now
ERZ-VA5D151
Diameter : 5 mm
Voltage Rating AC : 95 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 800 A
Termination Style : Radial
Clamping Voltage : 260 V
Series : V
Varistor Voltage : 150 VDC
Voltage Rating DC : 125 VDC
Capacitance : 300 pF